Kontakt J.J. Nyholm A/S​

Jan Sandholm, Direktør

Partner

Mobil: 53 32 10 21

E-mail: info@jjnyholm.dk

Jacob Nygaard

Partner og projektleder, anlægsstruktør

Mobil: 53 32 10 22

E-mail: jacob@jjnyholm.dk

Steen Lund

Projektleder, salg og økonomi

Mobil: 53 32 10 23

E-mail: steen@jjnyholm.dk

Sandie Jensen

Administration

Mobil: 53 26 63 79

Mail. Bogholder@jjnyholm.dk

Rikke Holmann Larsen

Regnskab og bogholderi

Mobil: 25 32 04 10

E-mail: regnskab@jjnyholm.dk

Ali Alaa

Projektkoordinator, vejingeniør

Mobil: 25 32 00 31

E-mail: ali@jjnyholm.dk

Jesper Villumsen

Projektleder

Mobil: 25 32 02 43

E-mail: jesper@jjnyholm.dk

J.J Nyholm Anlægsstruktør A/S

J.J. Nyholm A/S består af kloakmestre, brolæggere, anlægsstruktører, rørlæggere, anlægsgartnere, maskinførere, arbejdsmænd og arbejdsmiljøkoordinator

Kontakt os

Fåborggade 1, 2100 København Ø

CVR: 40155953